O firmie

Firma VOLT istnieje na rynku od 2006r. nasza specjalizacią jest radiokomunikacja głównie CB Radio i wszystko co jest z tym związane. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie naszych klientów oferując im sprzęt najwyższej jakości, fachowe doradztwo i realizację zamówień w jak najkrótszym czasie.

Niemniej jednak Cb Radio nie jest naszą jedyną gałęzią działalności, w naszej ofercie znajdą Państwo również: Radia samochodowe, nagłośnienie samochodowe, nawigacje, tunery i anteny DVB-T, TV, Tv akcesoria, tunery i anteny SAT, przetwornice i zasilacze samochodowe, PMR itp. Prowadzimy również serwis elektroniki, nasi specjaliści są w stanie wskrzesić niemal każde urządzenie elektroniczne.
W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty takich firm jak: President, Yosan, Merx, Lemm, Telefunken, Lafayette, Alan-Midland, Sirio, Pioneer, JVC, Sony, Kenwood, Hertz, CRT, Cabletech, Ferguson, Goclever i inne.
Wszytskie przez nas oferowane produkty oczywiście posiadają wszelkie niezbędnę pozwolenie, deklaracje i świadectwa homologacji wymagane w naszym kraju.
Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00